Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děkujeme za Vaše názory a připomínky :
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Veliká gratulace pro Fanynku

(Merlin, 5. 9. 2010 23:15)

Krásné narozeniny, spoustu pěkných a voňavých dárečků, hlavně pak pevné zdravíčko přeje
Merlin s paničkou Hankou

P.s.: na fotečkách ti to, Fanynko, stále moc sluší.

odpověď

(Pavla, 18. 7. 2010 8:31)

Ahojky moc díky za vzkazík :o)) taky máme kočičku, včera jsme si dovezli .o) pozvání ráda přijímám, je to od nás kousíček a moc ráda bych tebe a tvojí smečku a potomka viděla a poklábosila :o))) určitě se ozvu, jsem hrozně moc ráda, že ses ozvala, bylo to moc milé .o))))
Ahojky Pavla a celá smečka

oprava

(Silvie a smečka (www.aurelis-moravia.cz), 13. 2. 2009 20:43)

Tak ještě jednou koukám, že pro oči nevidím, Cargo je o 4 dny starší, než ta naše Ellie Mae. :-) :-D

Pozdrav

(Silvie a smečka (www.aurelis-moravia.cz), 13. 2. 2009 20:42)

Milá Andreo, tak zase po čase nakukuji na Vaše stránky a koukám, že Cargo se narodil ve stejný den, jako naše nejmladší fenečka. :-)
S malým zpožděním přejeme vše nejlepší k narozeninám. :-) Z Carga je nádherný pejsek

pozdrav

(Katka, 26. 11. 2008 14:04)

Zdravim svou spoluzacku z lavice Endy! Pejskove vypadaji spokojeni, Cargovi to slusi, tak snad nas nekdy seznamis ;)

Krásné stránečky

(Pavla a Eny (www.selticka.wu.cz), 20. 11. 2008 12:32)

Máte moc krásné a šikovné pejsky a kočičky. Přečetly jsme si taky o tom, jak se k vám dostaly kočičky a moc se nám to líbilo. Naši sousedi mají 4kocourky a 1kočičku, všechny nalezence, jeden kocourek postižený a je na nich vidět, jak jsou u svých páníčků šťastní. Přejem vám všem hodně zdraví, radosti a legrace.
šeltička Eny s paničkou

Gratulace pro Carga

(Merlin, 22. 9. 2008 21:49)

Moc Ti gratuluji k Tvému včerejšímu úspěchu. Mrzí mě, že jsem tam nebyl, ale celý víkend jsem si užíval ve společnosti svých pánečků a nebylo to vůbec špatný. Přeji Ti, aby pohárů rychle přibývalo. Celou Sázavskou smečku zdraví Merlin

Pozdrav

(Veronika a Baico, 3. 6. 2008 12:07)

Posíláme pozdrav z Velvar! Cargo je moc krásný hafík. Moc držíme palce do budoucna a přejeme moc a moc bílé radosti!!!!
Veronika a Baico
www.baicoancilia.estranky.cz

reakce

(Pavla, 9. 5. 2008 11:06)

Ahojky Andreo, slyšela jsem od Petra, že zase chodíš do Kyjí..no...mně to tam tak nějak otrávili takže jsem přesídlila do Hostivaře a jsem celkem spokojená :o))) dělám teď stránky nové, proto tamty jsou dost neaktuelní :o)) http://www.hathorbohemia.cz/ moc a moc tě zdravím a jsem ráda, že jsi k nám nakoukla, koukám, že se také pěkně rozrůstáte, máš toho požehnaně :o))) když budeš mít chuť napiš hathor@seznam.cz

Koukám

(Mirka D.-Meroxen, 23. 4. 2008 23:08)

Máte pěkná zvířátka, stránečky a krásné článečky.Přeji hodně radosti se zvířátky.Jsem ráda že jste rozšířila řady příznivců bílého ovčáka.S pozdravem Mirka

Pozdrav

(Radka, 25. 3. 2008 16:49)

Ahojky Andreo,

opožděně, ale přece moc gratuluji k bílému přírůstku do smečky. Cargo je vážně moc pěkný a podle toho, co je napsáno na těchto stránkách i na stránkách jeho chovatele, je to malý "nebojsa". Tak to je moc dobře.

Já vím, že dlužím mailíka, fakt se budu snažit, hned jak to půjde. Ona nás teď čeká výstava ve Svojanově, tak žijeme jenom tím (hlavně tedy dopravou do Svojanova, zejména v podání Sabara - nerada bych, aby mi celou cestu okusoval krk na protest proti tomu, že nemůže ležet u mě na sedačce). Navíc oba naši psi jsou ... no, jak to nazvat... no prostě bílou barvu by na nich v tomto počasí našel jen největší optimista, takže se vážně těšíme na tu ostudu. Nehledě k faktu, že pořád čekám, jaké překvapení si pro mě Sabar do kruhu nachystá.

Ale dost o nás. Ještě jednou zdravím Cargouška i jeho zvířecí kamarádky a člověcí páníčky a přeji mu, aby z něj vyrostl stejně krásný a statný hafan, jako jsou jeho rodiče.

Radka a všichni z Království srdcí